14,4°    78%    графік

Добро пожаловать, Гость! Чтобы использовать все возможности Вход или Регистрация.

Уведомление

Icon
Error

9 Страницы«<56789>
Опции
К последнему сообщению К первому непрочитанному
atovstonog  
#121 Оставлено : 8 апреля 2015 г. 9:21:06(UTC)
atovstonog
Статус: Активный Сосед
Киев
Сказал(а) «Спасибо»: 374 раз
Шановні сусіди, з вчорашнього дня в нашому під'їзді вантажний ліфт працює в штатному режимі, без зупинок (матеріали для ремонту можна доставляти в будь який час).

Є ще, на жаль, і декілька не дуже приємних новин:
Розвішування / розклеювання реклами на поверхах набуло значного масштабу.
В зв'язку з цим консьєржі після своєї зміни будуть проходити по поверхам і прибирати всі рекламні оголошення. Сьогодні на вхідних дверях з'явиться про це оголошення.
Велике прохання до власників квартир - інформуйте людей, що роблять для вас ремонти про те що розклеювання реклами є недопустимим (консьєржі кажуть, що жодні сторонні люди в під'їзд не заходять, і рекламу скоріш за все розповсюджують самі працівники).
Є ще випадок нанесення реклами прямо на стінці ліфту. Якщо в когось є залишки фарби (будь якого кольору) - прошу замалювати це оголошення, або надати ці залишки фарби представникам ІГ, для замальовування надписів в ліфті.
Сьогодні зібрав рекламні оголошення самостійно, назбирався такий пакетик:
UserPostedImage

На шостому поверсі з'явилась "смердюча бомба" в коридорі. Прохання до власників квартир на шостому поверсі поспілкуватись із своїми робітниками і з'ясувати хто залишив такий неприємний сюрприз. Ну і звісно попросити людину прибрати за собою, якщо винуватець не буде знайдений - прохання прибрати в коридорі самостійно.

Отредактировано пользователем 8 апреля 2015 г. 10:41:57(UTC)  | Причина: Не указана

Підписуємо ПЕТИЦІЮ задля наших діток!!!
atovstonog  
#122 Оставлено : 8 апреля 2015 г. 10:42:58(UTC)
atovstonog
Киев
І ще одне велике прохання до власників квартир - починайте будь ласка ремонт з встановлення унітазу. Олександр вже описував де можна не дорого роздобути унітаз:
Автор: Александр_Ш Перейти к цитате
По поводу унитазов могу точно сказать, что пару тройку можно всегда найти у дворнички. Она бывает обычно утром, поэтому нужно договариваться с консьержем за контакты.
Цена была в районе 50 грн. за унитаз.

Якщо контактів прибиральниці не знають наші консьєржі - їх точно знають консьєржі 1-3 секцій.
atovstonog  
#123 Оставлено : 8 апреля 2015 г. 16:41:38(UTC)
atovstonog
Киев
Шановні сусіди, найближчим часом ми плануємо зайнятись встановленням системи обмеження доступу (магнітні замки).
Закупку компонентів системи та їх конфігурацію і встановлення вирішили робити самостійно (тільки на встановленні зекономимо 1500 грн.)
Якщо в когось є можливість закупити певні компоненти системи по гарній ціні - долучайтесь до цього процесу.

В єдиному документі з публічною інформацією по секції додано сторінку "Обмеження доступу". Де можна по закупці кожного з компонентів системи запропонувати свою допомогу.

Дякую за допомогу.
Татьяна03  
#124 Оставлено : 14 апреля 2015 г. 13:05:22(UTC)
Татьяна03
Статус: Сосед
киев
Сказал(а) «Спасибо»: 481 раз
Уважаемые соседи,
500 грн стартовый взнос еще можно сбросить на приват?
куда, если можно...
atovstonog  
#125 Оставлено : 14 апреля 2015 г. 16:16:01(UTC)
atovstonog
Киев
Автор: Татьяна03 Перейти к цитате
Уважаемые соседи,
500 грн стартовый взнос еще можно сбросить на приват?
куда, если можно...

Не тільки можна, а й дуже бажано.
Всі озвучені раніше варіанти оплати досі актуальні (включаючи приват).
Крім цього, додався ще один варіант - залишити гроші консьєржу.
Татьяна03  
#126 Оставлено : 15 апреля 2015 г. 10:50:07(UTC)
Татьяна03
киев
Сказал(а) «Спасибо»: 481 раз
спасибо. будем определяться..
Вентбланс  
#127 Оставлено : 21 апреля 2015 г. 9:12:43(UTC)
Вентбланс
киев украина
Сказал(а) «Спасибо»: 137 раз
Миру всім добрим людям.
Шановні, хто може поділитися 3д проекцією 3 кім.квартири 105 кв.м.(це 13 поверх 4 і 6 секцій?) ,а також типовим планом розведення електромереж у такій квартирі.
Буду вдячна за відповідь і щаслива отримати інфу у приват.[Flowers]
Житель  
#128 Оставлено : 28 апреля 2015 г. 22:20:55(UTC)
Житель
Статус: Инвестор
Киев
Добрый вечер соседи.
Может быть у кого в "закромах родины" завалялся радиоприёмник, который не жалко подарить?
А то нашим консьержам скучно целыми днями в тишине сидеть.
atovstonog  
#129 Оставлено : 29 мая 2015 г. 13:00:30(UTC)
atovstonog
Киев
Добрий день, шановні сусіди.

Доводжу до вашого відома, що вже встановлена автоматизована система обмеження доступу (магнітні замки і переговорний пристрій) до нашого під'їзду.
Ключі для входу в під'їзд можна придбати у вахтера, вартість одного ключа 20 грн.

Ключі не будуть продаватись тим, хто не здав перший внесок в 500 грн. Хоча доступ таких людей в під'їзд обмежуватись не буде, двері їм може відчинити консьєрж, або вони зможуть скористатись самостійно придбаним ключем.

Якщо, наявний у вахтера ключ вас не задовольняє - ви можете самостійно придбати сумісний з нашими контролерами ключ і залишити його у вахтера. Коли хтось з представників ІГ навідається до під'їзду (скоріш за все вже наступного дня) він пропише ваш ключ до нашого замка, і надалі ви зможете їм користуватись.
Ми використовуємо контролери сумісні з форматами ключів EM-41ХХ (в простонароді EM-Marine). Найпростіше перевірити, чи підходить ваш ключ до нашого контролера наступним чином: піднісіть ваш ключ до контролера, якщо контролер на нього зреагує (подасть звуковий сигнал) - ваш ключ сумісний з даним контролером.

П.С. Консьєржі вже отримали скарги, що 20 грн. за ключ це занадто дорого, і що в деяких інших під'їздах ключі продаються дешевше. Різниця між собівартістю ключів і реальною вартістю дійсно існує, цього ніхто не приховує. Гроші зібрані таким чином підуть не комусь в кишеню, а будуть витрачені на систему відео нагляду.
Абсолютно всю інформацію, і скільки на ключі було витрачено, і скільки на їх продажу додатково зібрано ми публікуємо в Єдиному документі з інформацією по нашій секції.
thanks 2 пользователей поблагодарили atovstonog за этот пост.
киса и ося оставлено 29.05.2015(UTC), Татьяна03 оставлено 02.06.2015(UTC)
reist_k  
#130 Оставлено : 9 июня 2015 г. 9:06:33(UTC)
reist_k
Статус: Интересующийся
Киев
Уважаемые соседи!

Хочу довести до вашего сведения, что в нашу секцию уже въехали жильцы. Как минимум я Smile
Потому огромнейшая просьба вам и вашим ремонтным бригадам: соблюдайте тишину ночью и рано утром.
Лично я настоятельно прошу не осуществлять шумных работ в будние дни с 23 до 8 и в выходные с 00 до 10.
Я прекрасно понимаю ваше желание побыстрее въехать и желание ремонтников побыстрее сделать работу, но очень прошу согласиться на предложенный копромисс (напомню, что временные рамки, указанные в соответствующем законе, более строги).

Надеюсь на ваше понимание и заранее благодарю.
thanks 2 пользователей поблагодарили reist_k за этот пост.
atovstonog оставлено 09.06.2015(UTC), Татьяна03 оставлено 15.06.2015(UTC)
atovstonog  
#131 Оставлено : 9 июня 2015 г. 10:56:46(UTC)
atovstonog
Киев
Автор: reist_k Перейти к цитате
Уважаемые соседи!

Хочу довести до вашего сведения, что в нашу секцию уже въехали жильцы. Как минимум я Smile
Потому огромнейшая просьба вам и вашим ремонтным бригадам: соблюдайте тишину ночью и рано утром.
Лично я настоятельно прошу не осуществлять шумных работ в будние дни с 23 до 8 и в выходные с 00 до 10.
Я прекрасно понимаю ваше желание побыстрее въехать и желание ремонтников побыстрее сделать работу, но очень прошу согласиться на предложенный копромисс (напомню, что временные рамки, указанные в соответствующем законе, более строги).

Надеюсь на ваше понимание и заранее благодарю.

Костя, ще раз приношу вибачення за шум вночі. Blushing
reist_k  
#132 Оставлено : 9 июня 2015 г. 11:54:12(UTC)
reist_k
Киев
Нічого, переживу)
На жаль, окрім вас, є ще декілька квартир, до яких у мене є питання. Щоправда, вони більше спеціалізуються по ранках вихідних днів Facepalm
atovstonog  
#133 Оставлено : 3 июля 2015 г. 13:36:39(UTC)
atovstonog
Киев
Сусіди, ключі від електрощитових знаходяться у консьєржа, звертайтесь до них при необхідності...
atovstonog  
#134 Оставлено : 10 июля 2015 г. 22:12:14(UTC)
atovstonog
Киев
Олександр нещодавно показав мені ще один косяк допущений ліковськими будівельниками.
Міжсекційний просвіт абсолютно не ізольований від квартири в зоні прилягання газобетонних блоків до моноліту біля стелі.
В нашій секції ця проблема актуальна для власників трьошок (стіна що з'єднує дві кімнати і великий санвузол) для інших секцій - власникам квартир, що межують з сусідніми секціями.
Все що відділяє міжсекційний просвіт від квартири, в кращому випадку якась пінна стрічка, або як в мене просто тонкий шар клею для газоблоку.
Температура повітря в міжсекційному просвіті приблизно рівна температурі повітря на вулиці, тому взимку верхня частина стіни гарантовано буде промерзати, можливо в місті прилягання буде збиратись волога і рости грибок.
Зараз з міжсекційного просвіту дуже тягне, чому це так, і чи так має бути в понеділок з'ясую в хлопців з інженерного відділу ЖЕКу.
Але в будь якому випадку дуже бажано відкрити ту щілину вздовж всієї стіни і нормально задути монтажною піною закриваючи всю поверхню газоблоку.
Вложение(я):
IMG_20150710_081822.jpg (2 825kb) загружен 0 раз(а).
Пользователь atovstonog прикрепил следующие файлы:
IMG_20150709_210739.jpg (1 827kb) загружен 239 раз(а).
IMG_20150709_210844.jpg (1 979kb) загружен 238 раз(а).

У Вас нет прав для просмотра или загрузки вложений. Попробуйте зарегистрироваться.
киса и ося  
#135 Оставлено : 10 августа 2015 г. 12:51:03(UTC)
киса и ося
Киев
Сказал(а) «Спасибо»: 142 раз
Автор: atovstonog Перейти к цитате
Олександр нещодавно показав мені ще один косяк допущений ліковськими будівельниками.
Міжсекційний просвіт абсолютно не ізольований від квартири в зоні прилягання газобетонних блоків до моноліту біля стелі.
В нашій секції ця проблема актуальна для власників трьошок (стіна що з'єднує дві кімнати і великий санвузол) для інших секцій - власникам квартир, що межують з сусідніми секціями.
Все що відділяє міжсекційний просвіт від квартири, в кращому випадку якась пінна стрічка, або як в мене просто тонкий шар клею для газоблоку.
Температура повітря в міжсекційному просвіті приблизно рівна температурі повітря на вулиці, тому взимку верхня частина стіни гарантовано буде промерзати, можливо в місті прилягання буде збиратись волога і рости грибок.
Зараз з міжсекційного просвіту дуже тягне, чому це так, і чи так має бути в понеділок з'ясую в хлопців з інженерного відділу ЖЕКу.
Але в будь якому випадку дуже бажано відкрити ту щілину вздовж всієї стіни і нормально задути монтажною піною закриваючи всю поверхню газоблоку.

Уточніть, будь ласка: мається на увазі вся стіна суміжна з 7ою секцією? Або стіни між кімнатами (14м та 17м) та санвузлом що знаходиться між ними?
AlexH  
#136 Оставлено : 10 августа 2015 г. 14:13:39(UTC)
AlexH
Киев
Сказал(а) «Спасибо»: 34 раз
Мається на увазі не внутрішні перегородки, а "зовнішня" стіна між нашою 6-ю та 7-ю секцією. Вона не утеплена так, як звичайна зовнішня стіна, яка виходить у двір, чи на Ломоносова, бо за стіною - "деформаційний" проміжок (міжсекційний просвіт) сантиметрів 5, за яким така сама стіна секції №7.
Але у цьому проміжку гуляє конкретний протяг, який береться звулиці, а тому взимку буде дуже холодним.
Теплоізоляція самої згаданої стіни виглядає так. Пазо-гребневі піноблоки, вертикальні шви яких мають ці самі гребні і прилягають один до одного тільки по двох краях - з боку кваритри та з боку міжсекційного просвіту. Причому місця прилягання піноблоків промазані розчином тільки з боку квартири. Це добре видно, якщо подивитись на стіну зверху - вийняти кусок поролонової (чи з чого вона там) стрічки між стіною з піноблока і бетонною перемичкою, яка зразу над нею. Виходить, що холодне повітря взимку підходитиме до самої промазки з розчину, яка має товщину біля 1 см. Спробуйте у себе в санвузлі (якщо плитка ще не поклеєна) просвердлити на 1 см вертикальний шов між газоблоками - і відчуєте протяг з міжсекційного просвіту. Думаю, що кладка стін в кімнатах 14 і 17 кв.м нічим не відрізняється від кладки в санвузлі. В такому разі взимку промерзатиме вся міжсекційна стіна.
Рішення я бачу в тому, щоб запінити, чи якось інакше ізолювати міжсекційний деформаційний проміжок від вулиці по лініях від 1 до останнього поверху збоку двору та з боку Ломоносова. З цим і звернувся до Лікожитлосервіс із заявою. Інженер мені відповів, що піна під дією сонячного світла дуже швидко зруйнується і порадив звернутись безпосередньо до забудовника. Забудовнику я теж написав подібну заяву. Результату поки немає.
Пробуйте свердлити стінку і, якщо у вас так само дує, звертайтесь до Лікожитлосервісу... А може у вас є якісь інші ідеї...
Дуже надіюсь, що я в чомусь помиляюсь щодо холодних прогнозів.
Пользователь AlexH прикрепил следующие файлы:
WallProblem.JPG (1 997kb) загружен 161 раз(а).

У Вас нет прав для просмотра или загрузки вложений. Попробуйте зарегистрироваться.
thanks 1 пользователь поблагодарил AlexH за этот пост.
киса и ося оставлено 10.08.2015(UTC)
киса и ося  
#137 Оставлено : 10 августа 2015 г. 15:15:53(UTC)
киса и ося
Киев
Сказал(а) «Спасибо»: 142 раз
Автор: AlexH Перейти к цитате

Дякую за уточнення. Звісно, я не вірно сформулював своє питання. З внутрішніми стінами все було ясно:)
Не був впевнений - чи пропонується вирішувати проблему лише по "зовнішній" стіні санвузла або по всій її довжині, включаючи кімнати. Все ж таки там стіни вже оштукатурені і це вже інший рівень геморою...
AlexH  
#138 Оставлено : 10 августа 2015 г. 15:23:05(UTC)
AlexH
Киев
Сказал(а) «Спасибо»: 34 раз
Думаю, якщо добре запінити по периметру чи ізолювати якимось пружним пористим матеріалом весь міжсекційний проміжок, то проблема вирішиться - вся стіна стане ніби внутрішньою, а тому теплою.
Є ще ідея утеплення пустот в пазах пазо-гребня, але для цього потрібно бачити де проходять вертикальні шви між піноблоками, а в кімнатах цьому заважає штукатурка...
thanks 1 пользователь поблагодарил AlexH за этот пост.
киса и ося оставлено 10.08.2015(UTC)
IRISHKA  
#139 Оставлено : 14 августа 2015 г. 20:37:18(UTC)
IRISHKA
Сказал(а) «Спасибо»: 74 раз
Соседи по секции, кто может поделиться контактами провереных строителей? Интересует бригада для ремонта, а не отдельные мастера.
reltiss  
#140 Оставлено : 23 августа 2015 г. 14:25:08(UTC)
reltiss
Kyev
Искал хорошего сантехника и нашел.
Сантехника в единичке 44 метра
все трубы под прессовку немецкого производителя
приехали в магазин насчитали на 7100 грн, по скидке сантехника получилось 4300 + сантехнику за скидку 500 грн. итого 4800, работа с установкой смесителей и подключением по сантехнике вышла 2500 грн
Еще раз обращаю Ваше внимание на то, что сантехника под прессовку а не под пайку.
Сантехник Александр
050 549 3087
068 684 98 29
RSS Лента  Atom Лента
Пользователи, просматривающие эту тему
Гость (2)
Similar Topics
Секція 6. Знайомство та координація дій. (Михаила Ломоносова 46/1)
по Вентбланс 18.01.2015 12:38:41(UTC)
9 Страницы«<56789>