12,5°    72%    графік

Добро пожаловать, Гость! Чтобы использовать все возможности Вход. Новые регистрации запрещены.

Уведомление

Icon
Error

12 Страницы«<101112
Опции
К последнему сообщению К первому непрочитанному
Макс Перов  
#221 Оставлено : 17 сентября 2014 г. 10:00:03(UTC)
Макс Перов
Мужчина Статус: Сосед
Киев
Сказал «Спасибо»: 47 раз
По браслетам, которые так всем понравились. Это наш банк (ФИДОБАНК) готовил для одной депозитной акции весной, я просто часть ненужных остатков взял для мероприятия. Не ожидал, честно говоря, что так пойдет. Если кто остался без браслета, пишите в личку, какой вам нужен - посмотрю, осталось ли что-то еще на складе.
Wise men talk because they have something to say; fools talk because they have to say something.
thanks 1 пользователь поблагодарил Макс Перов за этот пост.
ТаняиКоля оставлено 17.09.2014(UTC)
Лиса  
#222 Оставлено : 26 сентября 2014 г. 21:50:27(UTC)
Лиса
Статус: Активный Сосед
Киев
Сказал(а) «Спасибо»: 372 раз
Автор: bvova Перейти к цитате
Сьогодні, 27.08.14 поїхали з Василем (vakula) до Центрального військового шпиталю, там бореться за життя старший лейтенант прикордонної служби Павло Гаврилюк. Що сталось з ним можете почитати тут hhttp://www.myvin.com.ua/ua/news/stuff/29015.html До нього не впустили, розмовляли з його батьками, простими і мужніми людьми з сумними очима. Родом вони з Вінничини, мої земляки, займаються бджільництвом, ....Передали на лікування 10 тисяч гривень. Павлу вже стає краще, рани загоюються, на щастя, але залишаються великі проблеми з функціонування нирок(((
Знаєте я спочатку був проти адресної саме грошової допомоги, скажу чесно,.....але....коли я побачив очі матері Павла, почув слова радості за те що в її сина сьогодні зарухались пальці на руках..... і якщо наша маленька допомога збереже хоч одну клітину організму чи запалить іскорку надії і радості в очах цієї жінки.....ми робим все правильно і кожен з нас хто брав участь в акції живе на цьому світі не дарма! ДЯКУЮ ВАМ ВСІМ! Ще хочу процитувати слова матері Павла, матері син якої в дуже важкому стані, до речі росіянки за походженням, "Мені дуже болить за кожен день цієї страшної війни, за зкалічених хлопців, але ми мусимо перемогти....Щиро дякую за вашу допомогу!"

п.с. Сьогодні, лише перебуваючи на території шпиталю і побачивши молодих хлопців без рук і ніг, зрозумів наскільки сильно я ненавиджу х...ло, ненавиджу за покалічені та загублені життя, за сльози матері, за тремтіння рук батька....за розпалювання підступної, страшної, братовбивчої війни....

Спасибо Господу и всем добрым и небезразличным людям, этот мальчик выжил и уже ходит... Минут 10-ть назад был сюжет о нем по ICTV, я не верила своим глазам, гляда на этого парня... неужели он и выжил... и ходит. я снова ревела... только это уже были сльозы радости.
bvova; vakula, спасибо вам за статью, спасибо жителям Лико Града, я не смогла к вам физически присоединиться, но свою лепту, пытаюсь вносить...

thanks 2 пользователей поблагодарили Лиса за этот пост.
Мила оставлено 27.09.2014(UTC), Ukraine оставлено 14.10.2014(UTC)
bvova  
#223 Оставлено : 14 октября 2014 г. 10:43:24(UTC)
bvova
Мужчина Статус: Активный Сосед
Сказал «Спасибо»: 263 раз
Автор: Лиса Перейти к цитате
Спасибо Господу и всем добрым и небезразличным людям, этот мальчик выжил и уже ходит... Минут 10-ть назад был сюжет о нем по ICTV, я не верила своим глазам, гляда на этого парня... неужели он и выжил... и ходит. я снова ревела... только это уже были сльозы радости.
bvova; vakula, спасибо вам за статью, спасибо жителям Лико Града, я не смогла к вам физически присоединиться, но свою лепту, пытаюсь вносить...

Дуже радий за Павла, дуже!!!! Дякую Вас всім хто прийняв участь в акції. Ми внесли свій вклад не тільки в спасіння Паші, а і багатьох людей які його оточують, пам'ятаю очі його матері і батька...і...слава Богу, що все складається добре!!!!! До речі, ми запросили Пашу, через батьків, до нас на район в гості-так що будемо чекати!

також мушу написати...ще про те що дуже болить((: після Паші ми завозили допомогу матері Романа Сокуренка......ось написали ......http://nvua.net/ukraine/V-nemeckom-gospitale-skonchalsya-ranenyy-v-zone-ATO-ukrainskiy-boec-13167.html Crying Crying Crying Земля тобі пухом, Романе .....ти загинув як ГЕРОЙ, загинув намагаючись спасти своїх друзів.....
"не буває в болоті смачної води" ОЕ
"Бог обещал нам простить все сполна-когда кончиться война...." СТ
"А на площади митинг идет.....как положено нынче в стране....распалившейся братской любовью народ-аплодирует братской войне......я офигеваю Мама...." НС
thanks 2 пользователей поблагодарили bvova за этот пост.
Azazelo оставлено 14.10.2014(UTC), Ukraine оставлено 14.10.2014(UTC)
bvova  
#224 Оставлено : 14 октября 2014 г. 10:55:26(UTC)
bvova
Сказал «Спасибо»: 263 раз
Благодійна ярмарка давно закінчилась, але добрі справи наших сусідів не закінчуються. На днях передали речі для дитячого будинку в зоні АТО. Речі збирали наші чарівні дівчата Таня та Люда! Дякую ВАМ! в зону АТО речі відвозили добрі люди з Центру допомоги АТО, які дислокуються на других Теремках. пару фоток зі складу прикладаю.
Також в нас було куплено ще декілька лотів з ярмарки, і дякуючи нашій молодій мамулі Ані (Рись), було закуплено та передано на фронт термобілизна (1500 грн.), також сімя Ані передала хлопцям теплі ковдри та консерви!
Ще раз дякую ВАМ всім, Ви-молодці!!!
Вложение(я):
20141008_163239.jpg (2 497kb) загружен 13 раз(а).
20141008_163247.jpg (2 298kb) загружен 12 раз(а).
20141008_163358.jpg (2 276kb) загружен 11 раз(а).
20141008_163413.jpg (2 211kb) загружен 10 раз(а).
Пользователь bvova прикрепил следующие файлы:
IMG_2287.jpg (1 824kb) загружен 265 раз(а).

У Вас нет прав для просмотра или загрузки вложений. Попробуйте зарегистрироваться.
"не буває в болоті смачної води" ОЕ
"Бог обещал нам простить все сполна-когда кончиться война...." СТ
"А на площади митинг идет.....как положено нынче в стране....распалившейся братской любовью народ-аплодирует братской войне......я офигеваю Мама...." НС
thanks 8 пользователей поблагодарили bvova за этот пост.
Мила оставлено 14.10.2014(UTC), ТаняиКоля оставлено 14.10.2014(UTC), irine оставлено 14.10.2014(UTC), Андрей Воеводин оставлено 14.10.2014(UTC), Azazelo оставлено 14.10.2014(UTC), моди оставлено 14.10.2014(UTC), Ukraine оставлено 14.10.2014(UTC), Анька оставлено 14.10.2014(UTC)
Мила  
#225 Оставлено : 17 октября 2014 г. 11:18:51(UTC)
Мила
Статус: Сосед
Киев
Сказал(а) «Спасибо»: 102 раз
мої вітання!
дорогі сусіди, хочу використати наше знайомство зі службовою метою)))
Така справа: у моєму журналі йде матеріал про патріотичне виховання.
Перебравши мульйон ілюстрацій, прийшла до висновку, що найліпше у формат статті лягає наша фотосесія з Прапор-фесту

варіант верстки приєдную
прошу згоди громади, героїв фото та авторів знімків на публікацію)
Також прошу вказати - хто автор фото.
Наперед усім дякую)

Отредактировано пользователем 17 октября 2014 г. 11:20:42(UTC)  | Причина: Не указана

Вложение(я):
Deti_11.jpg (2 391kb) загружен 45 раз(а).

У Вас нет прав для просмотра или загрузки вложений. Попробуйте зарегистрироваться.
thanks 2 пользователей поблагодарили Мила за этот пост.
костя оставлено 17.10.2014(UTC), irine оставлено 18.10.2014(UTC)
костя  
#226 Оставлено : 17 октября 2014 г. 11:57:04(UTC)
костя
Статус: Активный Сосед
киев
Сказал(а) «Спасибо»: 76 раз
Автор: Мила Перейти к цитате
мої вітання!
дорогі сусіди, хочу використати наше знайомство зі службовою метою)))
Така справа: у моєму журналі йде матеріал про патріотичне виховання.
Перебравши мульйон ілюстрацій, прийшла до висновку, що найліпше у формат статті лягає наша фотосесія з Прапор-фесту

варіант верстки приєдную
прошу згоди громади, героїв фото та авторів знімків на публікацію)
Також прошу вказати - хто автор фото.
Наперед усім дякую)

Ці фото Вови (Premier-A),на нижньому фото Діма(cbu) с сином.
thanks 1 пользователь поблагодарил костя за этот пост.
Мила оставлено 17.10.2014(UTC)
VV  
#227 Оставлено : 18 октября 2014 г. 17:35:35(UTC)
VV
Женщина Статус: Активный Сосед
kyiv
Сказала «Спасибо»: 329 раз
В тему до патріотичного виховання. Я якось розповідала раніше про патріотичне виховання в Макарівському районі. Коротенько - діти різного віку влітку збиралися разом, за підтримки небайдужих дорослих малювали малюнки, писали листи, відсилали бійцям на фронт, робили фотосесіі у патріотичному дусі, теж для фронту, збирали допомогу - гарненькі дівчатка і хлопчаки у вишиванках із кошиками біля місцевих магазинів закликали покупців "купив собі, купи й солдату", хто дитині відмовить? Дуже ефективно. Але сьогодні моя знайома патріотка принесла мені і з гордістю показувала дуже поважну подяку. На красивому папері, дуже солідно віддруковано, із вказанням іі ім'я дитина отримала подяку за допомогу і підтримку арміі, за підписом начальника Макарівського військогово комісаріату ( з печаткою), та керівника районноі організаціі допомоги бійцям АТО. Дитина роздувалася від гордості. Ми іі запевнили, що вона зможе розказати своім онукам, як вона кувала перемогу.
thanks 1 пользователь поблагодарил VV за этот пост.
Мила оставлено 18.10.2014(UTC)
Мила  
#228 Оставлено : 18 октября 2014 г. 18:07:43(UTC)
Мила
Статус: Сосед
Киев
Сказал(а) «Спасибо»: 102 раз
Народ, така справа.
Не знаю, чи тут писать, чи іншу тему вже створювать...
Повернувся з "відрядження" з-під Вуглегірська наш сусід по масиву Володимир Петренко (СТО на Касіяна, 1).
Повернувся - і знову збирається у дорогу... Розказує, що Одяг та їжа наразі є. Теплих шапок трохи ми встигли наплести)))
Є інші потреби на передовій... Оскільки ми вже з ними співпрацюємо, та й на правах сусідів, залишаю тут його побажання щодо нагальних потреб:

Треба закупити приладі нічного бачення. Тож потрібні гроші. Ще потрібні гроші на пальне. Або талони на солярку
Куди перераховувати гроші - є тут: http://helparmy.in.ua/
можете особисто занести на СТО

Отредактировано пользователем 18 октября 2014 г. 18:12:33(UTC)  | Причина: Не указана

Андрей Воеводин  
#229 Оставлено : 13 ноября 2014 г. 15:48:15(UTC)
Андрей Воеводин
Вильямса 3/7
Сказал «Спасибо»: 783 раз
Хеллоу,

На сл. неделе во вторник или среду будем вывозить собранные вещи в центр обеспечения на Фроловской.
После этого прием вещей и пр. помощи беженцам(!!!) прекращаем.

Кому есть чего передать -- несите до вт 23.11

Обнимаю крепко,
[Flowers]
Fight for your rights! Добро должно быть с кулаками. Присоединяйся: www.stopnbu.kiev.ua
RSS Лента  Atom Лента
Пользователи, просматривающие эту тему
Гость (5)
12 Страницы«<101112