-3,8°    82%    графік

Добро пожаловать, Гость! Чтобы использовать все возможности Вход. Новые регистрации запрещены.

Уведомление

Icon
Error

Опции
К последнему сообщению К первому непрочитанному
Valetntina  
#1 Оставлено : 7 мая 2018 г. 14:02:11(UTC)
Valetntina
Статус: Интересующийся
Сообщений: 18
Репутация:

Київ
Сказал(а) «Спасибо»: 6 раз
Поблагодарили: 3 раз в 2 постах
Доброго дня всім мешканцям першого під"їзду!
Ще в кінці 2014 року обговорювалось питання стану консьєржної служби і по сьогоднішній день подальше життя цієї служби було не так цікаве для мешканців під"їзду. Життя йшло...Колектив консьєржів зібрався. Всим дійством керував старший касир,а всім якось було "Моя хата скраю..." В цьому році будинку 7 років. І зрівняти оснащенність кімнати тих років з побутом кімнат будинків,введених після 2011 року,це небо і земля.
Зараз пішли на заслужений відпочинок дві консьєржки. Знайти людину для роботи в наш під"їзд дуже тяжко,практично неможливо. Хтось хоть раз цікавився на чому сплять жіночки? Лікарняна кушетка шириною 50 см.! немає тумбочки поставити чашечку,тарілочку,чай,цукор та інше. А Ви бачили якість монітора по відеонагляду?-працює 7 років без перерви! Приходять претинденти й питають про мікрохвильовку,дехто й холодильник... ,не говорячи про телевізор (може він і не потрібен на один день чергування?) та холодильник.
Тимчасова консьєржка,яка прийшла на прорив, дві зміни спить на полу...(бабушка широченька не вміщається на тій вузенькій лікарняній тачаночці).
Нікого не цікавили фінансові питання,може за останні роки,коли не передавались кошти в ЖЕК, хоч за копійки через ОЛХ можна було купити диванчик! Запланувати резервування коштів на монітор новішого покоління (тоже приміром б/у).
Консьєржна служба не відноситься до ЖЕКу,а її організували мешканці під"їзду.Всі організовано здають кошти,а подальша їх доля нікого не цікавить. В інших під"їздах будинків Ліко щомісячно на стенді вивішується інформація про доходи і видатки.Щорічно підбиваються підсумки діясьності під"їзду.
Що потрібно:
1.Давайте обговоримо серйозно це питання.
2.Допоможемо укомплектувати консьєржів.
3.Забезпечим працівників спальним місцем. і т.д.
Р.S. Не всі заходять на Форум,але в під"Їзді за роки проживання знають сусідів і зможуть всі разом обговорити це питання,щоб не допустити ,щоб в один із ранків не буде кому Вас зустріти,коли Ви йдете на роботу, і ніхто не побажає "Доброго ранку". Кімната консьєржа в цей час буде замкнена і нам нікого не буде.
Успіхів Вам!

Wanna join the discussion?! Login to your Жизнь в Лико-граде forum account. Новые регистрации запрещены.

RSS Лента  Atom Лента
Пользователи, просматривающие эту тему
Гость
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Форум YAF.NET | YAF.NET © 2003-2019, Yet Another Forum.NET
Страница сгенерирована за 0,137 секунды.