-1,6°    85%    графік

Добро пожаловать, Гость! Чтобы использовать все возможности Вход или Регистрация.

Уведомление

Icon
Error

Новая тема Ответить
Опции
К последнему сообщению К первому непрочитанному
Vasilisa18  
#1 Оставлено : 11 января 2018 г. 16:03:44(UTC)
Vasilisa18
Статус: Интересующийся
Киев
Де купити матрац для двоспального ліжка. Дуже важно, щоб він був ортопедичним. Бо у нас з чоловіком хвора спина. Лікар порадив спати тільки на ортопедичному матраці. А який саме обрати, не знаю...
MariRS  
#2 Оставлено : 12 января 2018 г. 13:38:08(UTC)
MariRS
Купуйте матрац с кокосом. Вони найкращі! В мене такий вже пару років. Нічого не болить, та зовсім не зіпсувався. Ви не пошкодуєте!
Ruslana7310  
#3 Оставлено : 12 января 2018 г. 19:08:55(UTC)
Ruslana7310
Киев
Автор: MariRS Перейти к цитате
Купуйте матрац с кокосом. Вони найкращі! В мене такий вже пару років. Нічого не болить, та зовсім не зіпсувався. Ви не пошкодуєте!

Мені теж подобаються матраци с кокосом. В мене зараз матрац MatroLuxe Latex Kokos Ultra. Мені він дуже подобається. Він зроблен із натуральних матеріалів, добре самовентелюється, Пружин в ньому немає. Він повністю із латекса, з натуральним кокосом. Я обирала собі двоспальній матрац ось в цьому магазині https://matras.kiev.ua/matrasy Він доречі знаходиться в нашому житловому комплексі. За адресою вул.Мейтуса 4 . Можна сходити та подивитися. Там магазин-виставка. Все можна побачити вживу, а ні на сторінках каталогу чи сайту. Мені здається що це набагато зручніше. До речі, до матрасу я ще і наматрацник у подарунок отримала) Приємний бонус)
Быстрый ответ Показать форму быстрого ответа
RSS Лента  Atom Лента
Пользователи, просматривающие эту тему
Гость (4)
Новая тема Ответить