0,3°    88%    графік

Добро пожаловать, Гость! Чтобы использовать все возможности Вход. Новые регистрации запрещены.

Уведомление

Icon
Error

2 Страницы<12
Опции
К последнему сообщению К первому непрочитанному
Oleg27  
#21 Оставлено : 8 июля 2018 г. 11:11:21(UTC)
Oleg27
Статус: Сосед
Киев
Сказал(а) «Спасибо»: 3 раз
Автор: yurikl Перейти к цитате
Подскажите еще, где сейчас офис теплопостача? Очень часто они переезжают

они сейчас находятся в ЖЭКе (Ликожитлосервис)
thanks 1 пользователь поблагодарил Oleg27 за этот пост.
yurikl оставлено 08.07.2018(UTC)
Gala66  
#22 Оставлено : 11 ноября 2018 г. 16:38:48(UTC)
Gala66
Статус: Инвестор
киев
Сказал(а) «Спасибо»: 51 раз
Доброго дня! Прошу відгукнутись тих, хто нещодавно повірив лічильники ГВ і ХВ. У водоканалі прийняли від мене заявку по-телефону і сказали чекати місяць, щоб прийшли і зняли лічильник ХВ. Потім десь через місяць повернуть(не бекоштовно). Лічильник ГВ треба повіряти в теплопостачі. І така ж історія, тільки ще до них треба йти писати заяву.Facepalm Може є коротший шлях?
Wlad  
#23 Оставлено : 12 ноября 2018 г. 22:13:38(UTC)
Wlad
Мужчина Статус: Сосед
Ломоносова 50/2
Сказал «Спасибо»: 133 раз
Мне в ТПС сказали, чтобы поверку организовывал самостоятельно, т.к. они не способны на сегодня провести/организовать поверку, хотя вроде как по закону это все-таки должна делать организация, которая предоставляет такие услуги. Angry
А Заяву ходил писал еще летом, но она так и осталась только на бумаге, никаких действий. ThumbDown
Per aspera ad astra.
Oleg27  
#24 Оставлено : 14 ноября 2018 г. 12:31:39(UTC)
Oleg27
Статус: Сосед
Киев
Сказал(а) «Спасибо»: 3 раз
Є альтернатива , приватні підрядники, я користувався Мастергазом (на правах реклами), у них договори з Водоканалом та Київенерго, від надходження заявки до повірки десь тиджень-два у середньому, без зняття лічильників, треба, можуть замінити і поставити, після них і ТПС, і Водоканал нормально приймали документи, +у них є сервіс, що вони самі можуть документи подати, тобто взагалі з квартири виходити не тре, по телефону замовив, результати прийшли, самі вони в Київводоканал віднесуть.

Щодо ТПС, то наскільки я пригадую закон, він визначає що проблеми з повіркою то головняк постачальника, бачив позитивні судові рішення з цього питання, але тут як, можна послати лист в ТПС - мовляв, організуйте мені повірку, готовий сприяти, і чекати у моря погоди, потім ТПС нарахує тисяч 100-200 за сезон, якщо повезе і не мільйон, і тоді маючи такий борг, можна судитися рік і пробувати захищати свої права і займатися трактуванням не самої однозначної норми, формулювання там нечітке звичайно,
Але , особисто мені було простіше самому, позвонив на фірму, прискакали, демонтували, повірили, змонтували, дали свідоцтво. І на 4 роки забувся про те все.
RSS Лента  Atom Лента
Пользователи, просматривающие эту тему
Гость
2 Страницы<12