1,3°    85%    графік

Добро пожаловать, Гость! Чтобы использовать все возможности Вход или Регистрация.

Уведомление

Icon
Error

9 Страницы«<789
Опции
К последнему сообщению К первому непрочитанному
IRISHKA  
#161 Оставлено : 29 января 2016 г. 21:56:22(UTC)
IRISHKA
Статус: Сосед
Сказал(а) «Спасибо»: 74 раз
Цыплят по осени считают. Почти за год ничего серьезного не сделано в нашем подьезде, кроме стола, кровати в комнате консьержек, зато многое уже сделали наши соседи по секциям.Наверное за 500 грн в мае 2015 -го можно было больше чего купить чем в январе 2016.
thanks 1 пользователь поблагодарил IRISHKA за этот пост.
Vitalik оставлено 29.01.2016(UTC)
Vitalik  
#162 Оставлено : 29 января 2016 г. 22:45:31(UTC)
Vitalik
Статус: Интересующийся
Киев
Сказал(а) «Спасибо»: 22 раз
Ребята! Давайте жить дружно!!!!
Бесконечные обвинения друг друга ни к какому конструктиву не приведут.Давайте нашу секцию сделаем самой красивой и привлекательной.Без женского видения это сделать будет тяжело. Нашей инициативной группе действительно в последнее время нужен был какой-то импульс . Всячески поддерживаем инициативу Инны Васильевны, которая покупкой двух ковриков разрушила это "картонное царство". Надеемся на скорейшее примирение всех членов ИГ, установки таки этого видеонаблюдения и завершить благоустройство нашего подьезда.
thanks 2 пользователей поблагодарили Vitalik за этот пост.
atovstonog оставлено 29.01.2016(UTC), IRISHKA оставлено 01.02.2016(UTC)
Valensol  
#163 Оставлено : 30 января 2016 г. 15:40:38(UTC)
Valensol
страна
Сказал(а) «Спасибо»: 7 раз
Автор: IRISHKA Перейти к цитате
Наша квартира категорически против всякого изгнания. Эти люди за маленький период слелали больше чем вся иннициативная группа за все время. Сегодня заходили в подьезд - консьерж не нарадутся всем удобствам в своей комнате. Подумайте кого вы предлагаете изгонять? Меня вот тоже как и многих наверное терзает вопрос почему в нашей секции заглохли работы по облагораживанию подьезда, может потому что кому-то это не нужно или нет времени этим заниматься? Вот этим людям было бы уместно уйти из иннициативной группы!!!

А наша квартира еще не заселилась, у меня еще продолжается ремонт, и мне на данном этапе беспещанки в квартире абсолютно все- равно, какой уют в подъезде. Если мы сравниваем с другими ИГ, то заселение у нас произошло на год и полгода позже от 1-3 и 8-10 секций. В нашем подъезде меньше всего квартир на этаже, курс доллара другой - хватит колотить воду.
А теперь по поводу собрания- всегда было на 14.00, а на 11.00 удобно только тем, кто живет в подъезде и может спуститься в тапочках. Поэтому на собрание не успели и даже не планировали. Никто не учитывает интересы других, которым и за стройматериалами с утра заехать , закупить, погрузить, и через 15 км доехать.
И вообще, есть люди которые созидают, может у них это медленно получается, а есть которые кричат, машут шашками.
IRISHKA  
#164 Оставлено : 31 января 2016 г. 22:16:09(UTC)
IRISHKA
Давайте все жить дружно, не зависимо от того заселился уже кто-то или еще нет.
thanks 1 пользователь поблагодарил IRISHKA за этот пост.
atovstonog оставлено 31.01.2016(UTC)
atovstonog  
#165 Оставлено : 1 февраля 2016 г. 18:40:00(UTC)
atovstonog
Статус: Активный Сосед
Киев
Сказал(а) «Спасибо»: 377 раз
Цыплят по осени считают. Почти за год ничего серьезного не сделано в нашем подьезде, кроме стола, кровати в комнате консьержек, зато многое уже сделали наши соседи по секциям.Наверное за 500 грн в мае 2015 -го можно было больше чего купить чем в январе 2016.
Наша квартира категорически против всякого изгнания. Эти люди за маленький период слелали больше чем вся иннициативная группа за все время. Сегодня заходили в подьезд - консьерж не нарадутся всем удобствам в своей комнате. Подумайте кого вы предлагаете изгонять? Меня вот тоже как и многих наверное терзает вопрос почему в нашей секции заглохли работы по облагораживанию подьезда, может потому что кому-то это не нужно или нет времени этим заниматься? Вот этим людям было бы уместно уйти из иннициативной группы!!!

Шановна IRISHKA, гратись в дитячий садок і мірятись тим хто і що зробив жодного бажання не маю. Але, якщо ви вже взялись "цыплят считать" то, напевне, було б не зайвим поцікавитись що зроблено "старим" складом ІГ, а що новим. І навіть не за весь період після здачі будинку, а останнім часом. Думаю розуміння того як саме "цыплят считать" у вас дещо змінилось би. В будь якому випадку ви можете відкликати свій голос за будь кого з членів ІГ викресливши його із списку підписів за ІГ (якщо ви звісно підписували той папірець, список знаходиться у консьєржа).

Що до Інни Василівни, то очевидно, що вона робить гарні справи для під'їзду. І килимки і нова швабра у консьєржа то однозначно добре. Але робляться ці гарні справи досить своєрідно і паралельно їм робляться ще й досить погані справи для під'їзду. І якщо одна з консьєржів вам розповіла "Як жити стало гарно", то три інші консьєржі, після обрання Інни Василівни до складу ІГ, повідомили що планують звільнитись, тому що не хочуть працювати в такій атмосфері і це однозначно погано. І те що завдячуючи Інні Василівні у нас замість цифрової системи відео нагляду буде встановлена аналогова це теж як на мене не дуже добре.
І як особисто ви, ставитесь до наданої Інною Василівною індульгенції окремим квартирам на сплату половини внеску на облаштування кімнати консьєржів. Мене особисто це обурює, я реально не розумію чому я маю платити 500грн. тільки тому що я сплачую їх вчасно, а певним квартирам дозволено платити по 250грн. тільки тому, що сплачувати перший внесок вчасно вони не хочуть. І хто надав право Інні Василівні це вирішувати і таким вчинком робити ідіотами тих мешканців хто здав по 500грн.?
Підписуємо ПЕТИЦІЮ задля наших діток!!!
thanks 2 пользователей поблагодарили atovstonog за этот пост.
Borovik оставлено 01.02.2016(UTC), Olena оставлено 02.02.2016(UTC)
atovstonog  
#166 Оставлено : 1 февраля 2016 г. 18:43:32(UTC)
atovstonog
Киев
До речі, що до відео нагляду.
Вчора на зібранні ІГ це питання обговорювалось, Інною Василівною було запропоновано декілька варіантів систем відео нагляду з яких найкращим виявився такий:

Отредактировано пользователем 1 февраля 2016 г. 18:45:23(UTC)  | Причина: Не указана

Пользователь atovstonog прикрепил следующие файлы:
IMG_20160131_181904.jpg (153kb) загружен 364 раз(а).

У Вас нет прав для просмотра или загрузки вложений. Попробуйте зарегистрироваться.
atovstonog  
#167 Оставлено : 1 февраля 2016 г. 18:52:55(UTC)
atovstonog
Киев
Ну і як мінімум жорсткий диск, зі списку, було би бажано замінити. Оскільки за ті гроші можна купити жорсткий диск вдвічі більшого об'єму. Але то на розсуд Інни Василівни і спеціалістів, які будуть ставити ту систему.
киса и ося  
#168 Оставлено : 1 февраля 2016 г. 19:06:13(UTC)
киса и ося
Киев
Сказал(а) «Спасибо»: 142 раз
Александр,
а расскажите, что за доп. сбор по 20 грн. на систему наблюдение? Это кто собирает, а то я немного запутался.
Спасибо.
IRISHKA  
#169 Оставлено : 1 февраля 2016 г. 22:42:28(UTC)
IRISHKA
Саша, з приводу відеонагляду я одразу сказала, що може краще зачекати, або зібрати ще кошти та встановити кращу систему, але ніхто мою пропозицію не підтримав, до речі і ви також. З приводу поблажок в 250 грн я також не мовчала, тому ви даремно те написали в мою адресу. І взагалі чому б вам з вашим молодим досвідом і розумом, а Інні Василівні з іі наполегливістю і господарчою хваткою не почати дружньо працювати? Дуже б цього хотілось, будь ласка.
atovstonog  
#170 Оставлено : 2 февраля 2016 г. 1:20:57(UTC)
atovstonog
Киев
Саша, з приводу відеонагляду я одразу сказала, що може краще зачекати, або зібрати ще кошти та встановити кращу систему, але ніхто мою пропозицію не підтримав, до речі і ви також. З приводу поблажок в 250 грн я також не мовчала, тому ви даремно те написали в мою адресу. І взагалі чому б вам з вашим молодим досвідом і розумом, а Інні Василівні з іі наполегливістю і господарчою хваткою не почати дружньо працювати? Дуже б цього хотілось, будь ласка.

IRISHKA, вибачаюсь, я був не в курсі що ви і є та людина, яка з чоловіком також була присутня на вчорашній розмові.
Що до відео нагляду тут я вже писав, що нами була закуплена система цифрового відео нагляду на 4 камери, яка на мою скромну думку є набагато кращою, ніж запропоновані вчора (вже позавчора). На жаль (чи може й справедливо) та система відео нагляду була розкритикована одним з членів ІГ і ми скориставшись підходом "відкидаєш-пропонуй" надали можливість цьому члену ІГ встановити підходящу систему відео нагляду. В ідеалі, звичайно, людина мала б встановити таку ж систему яка була закуплена або кращу, за ті ж гроші або дешевше. А як воно буде - життя покаже, але збирати додатково на це гроші з мешканців під'їзду було б не чесно, тому я був проти такого додаткового збору (а гарячки з встановленням я й сам не розумію).

Що до 250 грн. жодних образ чи випадів в вашу адресу я не хотів писати, якщо то питання здалось образливим - вибачте. Але як бачите нас вчора не почули, і якщо ви то вперше, напевне, вчора чули, то я вже разів з 10 про то спілкувався. І чесно не знаю як пояснити людині що такими діями вона заохочує всіх взагалі ні за що не платити і що з такими діями в нас через пару місяців консьєржів взагалі може не лишитись.

Ну і що до працювати дружно - обома руками за, але якось не виходить. В мене завжди було бажання, щоб в ІГ була присутня жінка / жінки, бо питання швабр, килимків, ковдр, квіточок та багато інших є набагато більш зрозумілими жінкам ніж чоловікам (особисто для мене швабра таке ж далеке поняття як для моєї дружини, скажімо, компілятор). Тому коли в ІГ з'явилась Інна Василівна - всі були за, більше того ми йшли на багато поступок: не подобається як ведеться фін звітність - ведіть, розказуйте як вести / є підозри якісь по фінансам - отримуйте касу зведену під 0 / є підозри в чоловічому "междусобойчике" - розширили склад ІГ до 5 чоловік. Але все одно якось дружно не виходить, надіюсь це зміниться...
atovstonog  
#171 Оставлено : 16 февраля 2016 г. 0:21:05(UTC)
atovstonog
Киев
Шановні сусіди,
Ініціативна Група шостого під'їзду висловлює вдячність компанії Інформаційні Технології за безкоштовне підключення кабельного телебачення та можливість безоплатного користування цією послугою нашими консьєржами.
Компанія Інформаційні Технології надає можливість перегляду більш як 70 каналів телебачення, для підключення не потрібно будь якого додаткового обладнання.
Якщо ви бажаєте скористатись послугами компанії Інформаційні Технології, можна телефонувати за номером (044) 364-38-50, або звертатись до Олександра (093) 303-66-26 (людина, що безпосередньо координувала дії по підключенню телебачення в кімнату консьєржів)
Інформація надана на правах реклами
atovstonog  
#172 Оставлено : 22 февраля 2016 г. 11:46:32(UTC)
atovstonog
Киев
Шановні сусіди,
Ініціативна Група шостого під'їзду висловлює вдячність компанії Коло.ТБ за безкоштовне підключення послуги доступу до мережі Інтернет, та можливість безоплатного користування цією послугою нашими консьєржами.
Компанія Коло.ТБ надає послуги доступу до мережі Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с, до кінця місяця діють акції по підключенню до мережі Інтернет та цифрового телебачення.
Якщо ви бажаєте скористатись послугами компанії Інформаційні Технології, можна телефонувати за номером (044) 359-00-01.
Інформація надана на правах реклами

П.С. В кімнаті консьєржів встановлена точка доступу до мережі Інтернет через WI-FI. Для підключення запитуйте назву мережі і пароль доступу у консьєржа.
П.П.С. Прошу не зловживати послугою і не користуватись нею як основною точкою доступу до мережі інтернет. Доступ для пристроїв, через які постійно здійснюється доступ до мережі Інтернет будуть блокуватись.
atovstonog  
#173 Оставлено : 18 мая 2016 г. 12:42:23(UTC)
atovstonog
Киев
[Flowers][Flowers][Flowers]

Отредактировано пользователем 18 мая 2016 г. 12:44:54(UTC)  | Причина: Не указана

Пользователь atovstonog прикрепил следующие файлы:
Clipboard01.jpg (515kb) загружен 203 раз(а).

У Вас нет прав для просмотра или загрузки вложений. Попробуйте зарегистрироваться.
atovstonog  
#174 Оставлено : 20 марта 2017 г. 17:10:15(UTC)
atovstonog
Киев
Шановні сусіди.

В зв'язку з необхідністю в підвищенні заробітної плати консьєржам (зараз вона вже не є конкурентною), з наступного місяця (квітня), щомісячний внесок на оплату послуг консьєржів буде підвищено до 130 грн з квартири.
black  
#175 Оставлено : 22 марта 2017 г. 21:22:05(UTC)
black
Киев
Сказал(а) «Спасибо»: 144 раз
Жителю квартиру 521
Напишите пожалуйста в личку по поводу оплаты электричества за декабрь месяц 2017 года
В размере 202грн
atovstonog  
#176 Оставлено : 27 марта 2017 г. 1:19:28(UTC)
atovstonog
Киев
Шановні сусіди 30-го березня о 19:30 відбудеться зібрання мешканців шостого під'їзду (збираємось біля під'їзду).

Метою зборів є:
  • Пояснення причин підняття щомісячної плати за послуги консьєржів
  • Обговорення інших питань, що стосуються нашого під’їзду

Ініціативна Група шостого під’їзду

RSS Лента  Atom Лента
Пользователи, просматривающие эту тему
Гость (6)
Similar Topics
Секція 6. Знайомство та координація дій. (Михаила Ломоносова 46/1)
по Вентбланс 18.01.2015 12:38:41(UTC)
9 Страницы«<789